حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ 21 جماد أول 1445 Sunday, 3 December , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 185 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1 تعداد دیدگاهها : 7×
پ
پ

همزمان با سفر جناب آقای دکتر عبدلیان پور و کلنگ زنی احداث ساختمان مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضاییه استان مرکزی ایشان از دفتر مراکز وکلا و کارشناسان بازدید نموده و جلسات متعددی را با اعضای هیئت مدیره و بازرسان برگزار نموده و در خصوص مشکلات و مسائل استان از جمله مکان استیجاری دو مرکز و تاکید بر اهمیت ساخت ساختمان مباحث مفصلی را مطرح و قول مساعد در خصوص تامین بخشی از منابع مالی پروژه را دادند.

درحاشیه این سفر، همایش نقش و جایگاه وکیل و کارشناس در روند دادرسی عادلانه با حضور رییس مرکز وکلا و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و رییس کل محترم دادگستری استان و معاونین ایشان و جمع کثیری از وکلا و کارشناسان و کارآموزان قوه قضائیه استان برگزار گردید. در آغاز این همایش مهندس تاج آبادی رئیس مرکز کارشناسان ضمن خیرمقدم به مهمانان و مدعوین نسبت به ارائه گزارش عملکرد مرکز و مشکلات در بحث کارشناسی پرداخته و همچنین در حوزه رفاهیات، شکایات و آموزش صحبت نمودند.

در ادامه آقای حسنی رییس محترم مرکز وکلای استان به ایراد سخن پرداخته و در خصوص عملکرد هیئت مدیره وکلا و تشکیل کمیسیونها و تعامل با دستگاه های اجرایی و سایر مباحث مربوط به وکلا پرداختند . سپس رئیس کل دادگستری استان در خصوص نقش و جایگاه وکیل و کارشناس در جامعه سخنرانی نموده و بر اهمیت احداث ساختمانی در خور شان وکلا و کارشناسان استان تاکید نموده و برای دو مجموعه آرزوی موفقیت نمودند .

✅در ادامه جناب اقای دکتر عبدلیان پور ضمن تشکر از حجت الاسلام والمسلمین موسوی به جهت حضور در جلسات در خصوص اهمیت استفاده از وکیل و کارشناس در پرونده های قضایی پرداخته و در خصوص تاسیس ساختمان جدید مرکز وکلا و تامین مالی آن سخنرانی نموده و بر اهمیت احداث آن هرچه سریعتر تاکید نمودند.ایشان همچنین در مورد استفاده از ظرفیت وکلا در دادگاه ها و بیمه وکلا و کارشناسان نطق نمودند.

✅در پایان همایش با تقدیر از اعضای هیئت مدیره و بازرسان و مدیر اجرائی مرکز کارشناسان و وکلا پایان یافت .

*روابط عمومی مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی*

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.